Kategoriler
0 yorum  
Yorum Yap
Zoom
  • Düş Mühendisi 2085
  • Düş Mühendisi 2085

Düş Mühendisi 2085

10,00 TL KDV Hariç: 10,00 TL
Miktar:

Marka: Anemon Yayınları

Ürün Kodu: Semih Bulgur

Stok Durumu: 1

 

"Masmavi derinliğe bakarken sürüden kopmuş bir kuş, bir balon gibi uzaklarda siyah bir nokta fark ettim. Ve hızla büyüyerek bana doğru yaklaşıyordu. Kısa bir süre sonra şekil belirginleşmeye başladı. Gördüğüm dev bir yolcu uçağıydı. Aramızda metreler kalmış, dev motorlarının dehşetli gürültüsüyle camlar zangırdamaya başlamıştı. O an birden zaman durdu, biraz çelik, biraz cam, ben ve uçak vardık gökyüzünde. Sanki uçak camın biraz ilerisinde donakaldı. Pilot kabininde simsiyah giyinmiş ve yüzü maskeli iki kişiyi görebiliyordum. Ayağa kalkmış, parlayan gözlerle zafer işareti yapıp bana el sallıyorlardı. 

Sonra bir anda pilot kabini, köpek balığı burnuna dönüşüverdi ve ağzını benim yüz katım kadar açıp kıvrak bir hareketle testere dişlerini kulenin merkezine geçirdi."

Semih Bulgurun bilim kurgu tadında kaleme aldığı bu kitap, okurları geleceğe doğru kısa bir yolculuğa çıkarıyor. Aynı zamanda fantastik bir anlatım içeren roman da yazar, bitmek tükenmek bilmeyen hırs, kin ve düşmanlıkların geleceğin teknolojisiyle daha da korkunç bir hal alabileceğini gözler önüne seriyor...

Yorum Yap

Adınız: *
Yorumunuz: *
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Oylama: *
Doğrulama kodunu giriniz: *
Anemon Yayınları Semih Bulgur Yorumlar (0)